اخبار

جلسه بررسی پیشرفت پروژه های HSE در پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد

پیشرفت اقدامات اصلاحی مرتبط با نتایج ممیزی انجام شده توسط ایرکا در پتروشیمی شهید تندگویان بررسی شد

به گزارش روابط عمومی در این جلسه که خادمیان رییس بهداشت ,ایمنی و محیط زیست شرکت هلدینگ خلیج فارس و جمعی از مدیران پتروشیمی شهید تندگویان به همراه مدیر عامل حضور داشتند, پروژه ها و موارد اصلاحی که در ممیزی انجام شده توسط ایرکا انجام شده بود مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان با بیان دستاوردهای مهم از جمله حذف ورود ماشین الات بنزینی در سایت عملیاتی,خرید دوچرخه, پروژه انتقال ساختمان اداری به بیرون از مجتمع و همچنین پروژه مهم انتقال بخشی از پساب از طریق پتروشیمی فجر خاطر نشان کرد تداوم تولید 40 روزه در مجتمع جز با همت پرسنل فراهم نشده است, وهدف تولید بی وقفه 365 است.

قاسمی با ارایه برنامه های در دست اجرا از جمله خرید دودستگاه آمبولانس جدید , ارتقا درمانگاه, خرید یک دستگاه ماشین آتش نشانی و همچنین اجرای مانورهای داخلی و منطقه ای به طور منظم بر بهبود همه جانبه سطح ایمنی و تولید مجتمع تاکید کرد.

رییس HSE  هلدینگ خلیج فارس نیز با تاکید فرصت 2 ساله به شرکتهایی که جزو صنایع آلاینده هستند خاطر نشان کردتعیین برنامه زمانبندی و اجرای پروژه های زیست محیطی و ارتقا شاخص های عملکردی باعث بهبود وضعیت در شرکتها خواهد شد.

خادمیان با اشاره به تحریم های اعمال شده و تلاش همکاران جهت کمرنگ کردن اثرات تحریم بر از بین بردن ریسک های موجود و  ارتقا امتیاز HSE شرکت ها به عنوان یک عامل موثر اشاره کرد.

در پایان واحد HSEپتروشیمی شهید تندگویان با ارایه گزارش مستند ضمن اشاره به ارتقا سیستم اطفا حریق,هایدرانتها, مانیتورها و تجهیزات ایمنی سطح مجتمع بر روند بهینه سازی و ارتقا ایمنی کلی شرکت تاکید کردند.

 

بازدید اقای خادمیان

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱:۳۳
تعداد بازدید : ۴۷۰
کد خبر : ۱۰۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید