اخبار

بازدید مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان از طرح پایلوت تولید گریدهای جدید PET

به گزارش روابط عمومی صبح امروز طی مراسمی قاسمی شهری مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان از شرکت پژوهش و فنآوری پتروشیمی بازدید به عمل آورد.

در این بازدید که دکتر پژوهان مدیرعامل شرکت پژوهش و فنآوری و مهندس شیخ نژاد رییس تحقیق و توسعه پتروشیمی شهید تندگویان و جمعی دیگر از مدیران شرکت ها حضور داشتند , از قسمت های مختلف این طرح بازدید به عمل آوردند.

این طرح پایلوت همزمان با ساخت فاز 2 پتروشیمی شهید تندگویان توسط شرکت نوی والنسیا در سایت تحقیقاتی جهت پژوهش و بررسی محصولات و گرید های جدید قبل از تولید انبوه در کارخانه اصلی طراحی و ساخته شده است.

همزمان با افزایش تولید و اهداف بالای پتروشیمی شهید تندگویان در تولید بهینه و حداکثری ,این طرح پایلوت مجددا جهت بررسی گریدهای جدید محصول PETبا بیش از 16000 نفر ساعت کارطی دو ماه کار عملیاتی مستمر راه اندازی شد.

قاسمی شهری مدیر عامل شهید تندگویان در جمع مدیران شرکت فن آوران و پتروشیمی شهید تندگویان با بیان اهداف بالای شرکت در افزایش بهره وری و پاسخ گویی مناسب به بازار داخلی و خارجی , ایجاد اشتغال پایدار را از اهداف بزرگ راه اندازی این طرح عنوان نمود.

وی همچنین با تقدیر و تشکر از  همه همکاران عملیاتی و ستادی که در اجرای و راه اندازی این طرح برای اجرای تولید انبوه و صنعتی در مقیاس بزرگ تلاش و کوشش میکنند بر عملیاتی نمودن هرچه سریعتر طرح نهایی تاکید کرد.


بازدید پژوهش پایلوت6
بازدید پژوهش پایلوت5
 
 
 
بازدید پژوهش پایلوت1
بازدید پژوهش پایلوت
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۲۰:۱۳
تعداد بازدید : ۳۱۰
کد خبر : ۱۴۷

نظرات بینندگان

راضی
۱۳۹۸/۰۴/۱۹
0
3
2

ضمن خسته نباشید موارد ذیل کاش در عکسها رعایت شود زاویه دید عکس نورپردازی عکسی از تجهیزات pilot plant


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید