اخبار

پیام تبریک مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان به مناسبت نوروز 1399

پیام تبریک مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان به مناسبت نوروز 1399

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
همکاران گرامی
نوروز 1399 با سالهای دیگر متفاوت است ، در حالی به پیشواز سال جدید می رویم که کشور عزیزمان دراین روزها  مهمان ناخوانده ای به نام ویروس کورنا دارد ، مهمانی که عرصه را بر هموطنان تنگ کرده و سلامتی آنها را هدف گرفته است . البته با عزم وهمت مسئولین ومردم فهیم کشورمان وبا عنایت و توجه حضرت حق به زودی شاهد شکست این ویروس خواهیم بود .
اگرچه در سال 98روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم اما با همه اینها ، بهار خرامان می آید و ذره ذره عالم هستی در حال نو شدن است و در هرنقش بهار، از رقص گلها بر فرش سبز زمین تا هلهله چکاوکان بر فراز آسمان ، پیامیست برای انسان ، تا برای تحول دوباره جسم و روحش در مسیر رشد و تعالی گام بردارد.
سال 1398 رادرحالی پشت سرگذاشتیم که با وجود همه تنگناها  ومشکلات از جمله تحریم های ظالمانه ، در خانواده بزرگ پتروشیمی شهید تندگویان توانستیم با درایت و دانش شما عزیزان ضمن شناسایی نقاط ضعف وقوت خویش ، تهدیدها را به فرصت تبدیل  کرده  و محکم واستوار در راستای چشم انداز شرکت گام برداریم . در سالی که گذشت ، موفق شدیم با همراهی و همدلی یکدیگر، برگهای زرینی  ازجمله عرضه شرکت در فرابورس ، راه اندازی طرح بهینه سازی و اصلاح تولید واحدPOLYH وکسب رکورد جدید تولید را برتقویم پرافتخار پتروشیمی شهید تندگویان بیافزاییم.همچنین در سال 1398 علاوه بر تلاش و مجاهدت خالصانه شما در سنگر تولید ، حضور شما کارکنان در انجام مسئولیتهای اجتماعی از جمله  سیل خوزستان ، زلزله کرمانشاه و مبارزه با کرونا ویروس باعث مباهات وافتخار شرکت ودلگرمی هموطنان گردید.
یقین دارم در سال جدید با قلبی سرشار از عشق وامید و اندیشه ای راسخ وعزمی جزم درمسیر اعتلاء وسرافرازی ایران عزیز گام برداشته و به حول وقوه الهی دراین راه موفق می شویم.
اینجانب در آستانه سال نو ، از همت وتلاش شما همکاران در سال گذشته صمیمانه تقدیر وتشکر نموده ، ضمن گرامیداشت 29 اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت ، نوروز 1399 را به شما تبریک عرض نموده ازخداوند منان برای همه شما عزیزان و خانواده های محترمتان سالی توام با سلامتی و موفقیت ، رحمت وبرکت مسئلت می نمایم.

سید رضا قاسمی شهری
مدیر عامل و نایب رییس هیئت مدیره

رسانه جدید

۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۸۲
کد خبر : ۲۳۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید