اخبار

تعمیرات فیلترRVF واحد CTA 1 در پتروشیمی شهید تندگویان

تعمیرات اساسی فیلتر RVF در واحد CTA 1 آغازشد

به گزارش رئیس تعمیرات کارخانجات شیمیایی پتروشیمی شهید تندگویان فیلترRVF که یکی از تجهیزات مهم و اساسی در واحد CTA1 می باشد بدلیل کارکرد در محیط اسیدی و شرایط سخت نیاز به تعمیر و سرویس داشته است که با توجه به شرایط عملیاتی خاص و عدم امکان تعمیر درمحل ، و طراحی سازنده اصلی کارکرد واحد با مشکلاتی روبرو بود.

 

محسنی افزود : تعمیرات استاندارد این دستگاه با توجه به دستورالعمل سازنده نیاز به تمهیدات خاصی دارد که در طراحی اولیه واحد دیده نشده است. به همین دلیل رفع مشکلات دستگاه هربار بصورت موقت انجام شده است و در ماههای اخیر با توجه به افزایش خرابی دستگاه و نشتی شدید امکان تعمیرات موقت نیز میسر نبوده است.بنابراین تصمیم گرفته شد برای رفع موضوع بصورت اساسی اقدام شود با برنامه ریزی و هماهنگی بین واحدهای بهره برداری و تعمیرات ، تصمیم به جابجایی این تجهیز بزرگ گرفته شد که پس از برداشتن و خارج کردن قطعاتی از سایت این مهم میسر گردید.

 

وی عنوان کرد : با توجه به محیط بسیار اسیدی و عدم امکان تعمیر درمحل و همچنین نقش مهم این قطعه در فرآیند واحد ,جابجایی و تعمیرات آن توسط نیروهای بومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان از اهمیت بسیاربالایی برخورداراست.

همچنین به دلیل محدودیت در تامین قطعات و عدم وجود وندور انجام این کار در راستای اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت بود

ایشان در پایان ضمن تشکر از کلیه نیروهای بهره برداری ، تعمیراتی و همکارانی که دراین پروژه همکاری کردند اظهار امیدواری کرد که با تعمیراساسی RVF ،  این تجهیز هرچه سریعتر در سرویس قرار گیرد.چ

 

تعمیرات فیلترRVF واحد CTA 1 در پتروشیمی شهید تندگویان1

 

۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۱۱
کد خبر : ۳۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید